Program

8.1.2018
9:00
M. Dlab
Ježek a sněhulák
Hvězdička, Masarykovo nám. 6, Šlapanice

9.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Zvídálek, Slavkov u Brna
školní představení

9.1.2018
10:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Zvídálek, Slavkov u Brna
školní představení

10.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Tyršova 570, Chropyně

10.1.2018
10:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Tyršova 570, Chropyně

11.1.2018
10:00
M. Dlab
Ježek a sněhulák
Dědina 10, Troubky

12.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Havlíčkova 5, Vyškov

15.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Kpt. Jaroše, Tovačov
školní představení

16.1.2018
9:00
M. Dlab
Ježek a sněhulák
Synkova 24, Brno

17.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Kollárova 2, Kroměříž

17.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Kollárova 2, Kroměříž

18.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Čapka Choda 12, Olomouc

19.1.2018
9:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ, Gorazdovo nám. 1, Olomouc
školní představení

22.1.2018
9:30

Pravidla neslušného chování
Hanačka 3, Prostějov

23.1.2018
9:00

Pravidla neslušného chování
Ostrov u Macochy 363

24.1.2018
9:30

Pravidla neslušného chování
Komenského 2, Ořechov

25.1.2018
9:00

Pravidla neslušného chování
Dvořákova 5, Prostějov

26.1.2018
9:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
Skřivánek, Kachlíkova 19, Brno

29.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Libušínka 18, Prostějov

30.1.2018
9:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
Sídliště 555, Štěpánov

31.1.2018
9:00

Pravidla neslušného chování
Kouřílkova 2, Přerov


Kontakt

Divadlo Plyšového
Medvídka, z.s.

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

LIDÉ - HOSTÉ

Alfred Texel

Alfred Texel

Školní projekty a role:
Hamlet (T. Stoppard, J: Pokorný, D. Pitzinger – Kůň se šípem v hlavě – koláž textů Rosenkrantz a Guildernstern jsou mrtvi a Smaragdový drak, režie: D. Pitzinger)
MC Ďábel (Ivan Vyrypajev: Kyslík, režie: Mária Smreková)
Bob Neuer (L. Paleček, M. Sládeček: Au vivant – monodrama, režie: Lukáš Paleček)
Benedict (W. Shakespeare: Mnoho povyku pro nic – klauzurní práce)
Don Juan (Moliére: Don Juan – klauzurní práce)
Osip (A.P. Čechov: Platonov – klauzurní práce)

Mimoškolní projekty a role:
Boy/Reportér/Worthy (J.B. Ivan: 300 ľudí, režie: Adriana Totiková, Divadlo Lab Bratislava)
Hlas chlapce (W. Wenders, P. Handke: Nebe nad Berlínem, režie: MiroslavBuriánek, ČRo Plzeň)
Jindřich II. (scénická koláž podle her Williama Shakespeara k zahájení festivalu Divadelní svět Brno, režie: David Pitzinger, Městské divadlo Brno)
Sedlák (P.C. de la Barca: Velké divadlo světa, režie: Simona Nyitrayová,festivalová inscenace, Divadlo Kuks)
Florian (J. Deml, S. Nyitrayová: Pouť na Svatou Horu, režie: Simona Nyitrayová, v rámci spolupráce s brněnskou diecézí)
Anton (M. Rilke: Café Umberto, režie Simona Nyitraryová, Studio Marta, Brno)

Absolventská role:
Špagát, krysa (G. Grass: Povodeň, režie: Aleš Bergman)
Doktor McSharry (M. McDonagh: Mrzák Inshmaanský, režie: Ivo Krobot)
Hrabě Hohenzollern (H. von Kleist: Princ Homburský, režie: Ivan Buraj)