Program

21.01.2019 10:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Rosice, Smetanova 964
školní představení
22.01.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Boskovice, Bílkova 19
školní představení
22.01.2019 10:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Boskovice, Bílkova 19
školní představení
23.01.2019 08:30
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Ostrov u Macochy 363
školní představení
24.01.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Náměšť na Hané, Zábraní 514
školní představení
25.01.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
25.01.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
28.01.2019 09:30
K. Popel a J. Šprynar
Etiketa Burani
Masarykova základní škola, Nezamyslice, 1. máje 234
školní představení
29.01.2019 09:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Prostějov, Hanačka 3
školní představení
30.01.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Daskabát 72
školní představení
31.01.2019 10:00
K. Popel a J. Šprynar
Etiketa Burani
ZŠ Jeseník, Nábřežní 413
školní představení
04.02.2019 09:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Beruška, Brno, Plovdivská 6
školní představení
05.02.2019 09:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Troubky, Sportovní 29
školní představení
06.02.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Olomouc, Kpt. Nálepky10/346
školní představení
06.02.2019 10:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Olomouc, Na Bystřičce 24
školní představení
07.02.2019 10:00
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Olomouc, Radova 5
školní představení
08.02.2019 09:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Dub nad Moravou, Sokolská 316
školní představení
11.02.2019 09:15
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Koryčany, Pivodová 761
školní představení
12.02.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Kollárova, Prostějov, Husovo nám. 94
školní představení
13.02.2019 08:45
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Lipník nad Bečvou, Na zelince 1185/4
školní představení
13.02.2019 10:15
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Lipník nad Bečvou, Zahradní 1300
školní představení
14.02.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Štěpánov, Sídliště 555
školní představení
15.02.2019 09:30
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Zdounky+Zborovice, Zdounky, Kroměřížská 28
školní představení
18.02.2019 09:30
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Ořechov, Komenského 2
školní představení
19.02.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Kroměříž, Štítného 3712/4
školní představení
20.02.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Sluníčko, Šumperk, Šumavská 15
školní představení
21.02.2019 10:00
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Olomučany 10
školní představení
22.02.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
22.02.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení


Kontakt

Divadlo plyšového medvídka

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

Lidé



Jaroslav Čermák - scénograf