Program

22.05.2018 09:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Šternberk, U Dráhy 2
školní představení
23.05.2018 09:00
K. Popel
O štěstí
MŠ Barevný svět, Olomouc, Dělnická 349/17b
školní představení
23.05.2018 10:00
K. Popel
O štěstí
MŠ Barevný svět, Olomouc, Dělnická 349/17b
školní představení
24.05.2018 09:00
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
MŠ Náměšť na Hané, Zábraní 514
školní představení
25.05.2018 09:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ U sluníček, Brno, Horní 16
školní představení
28.05.2018 08:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Otrokovice, Zahradní 1202
školní představení
28.05.2018 09:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Otrokovice, Zahradní 1202
školní představení
29.05.2018 09:15
K. Popel
O zlobivé notě
Církevní mateřská škola Svatojánek, Litovel, Vítězná 1129/2a
školní představení
30.05.2018 09:15
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Uničov, U Stadionu 849
školní představení
31.05.2018 09:00
K. Popel
O štěstí
MŠ Brno, Elišky Krásnohorské 15
školní představení
01.06.2018 10:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Prostějov, Raisova 6
školní představení
04.06.2018 09:30
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
MŠ Ivanovice na Hané, Mlýnská 366
školní představení
05.06.2018 09:15
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Brno, Hatě 19
školní představení
06.06.2018 09:30
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Letovice, Komenského 671/11
školní představení
07.06.2018 08:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Blansko, Dvorská 96
školní představení
07.06.2018 10:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Blansko, Dvorská 30
školní představení
09.06.2018 10:15
K. Popel
Pravidla neslušného chování
Letiště Stichovice
představení pro veřejnost
11.06.2018 09:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Brno, Božetěchova 65
školní představení
12.06.2018 09:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Olešnice, Veselská 532
školní představení
13.06.2018 09:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Určice 71
školní představení
15.06.2018 09:15
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Olomouc, Selské náměstí 42
školní představení
23.06.2018 15:00
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
Prostějov, MUBEA
představení pro veřejnost


Kontakt

Divadlo plyšového medvídka

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

Lidé



Konrád Popel - umělecký šéf, režisér a herec?

Tak dlouho pracoval jako osvětlovač, jevištní technik a náborový pracovník zlínského Městského divadla, až do chvíle jeho první režie Klímovy hry ,,Dios“, která ho téměř raketově vystřelila, do zářného nebe Severomoravského divadla šumperského, kde dva roky působil jako herec s jednou samostatnou režií v sezoně divadelní.

Pak s týmem výkonných a talentovaných činoherních dobrodruhů, založil soukromé profesionální divadlo Hromadná procházka v Prostějově, kde se spolu s kolegy na život a na smrt, Pavlem Hromádkou a Pavlem Petrem Procházkou, podílet se začal na uměleckém provozu tohoto uskupení.Pohostinsky režíruje na území bývalé Rakousko- Uherské monarchie a několik let byl kmenovým režisérem Loutkohry Jihočeského divadla ve městě, kde i Josef Švejk chvíli přebýval.
Dvě sezony umělecky šéfoval brněnskému divadlu Polárka.
Býval majitelem spacáku, depresí a porcelánové dýmky. Zůstal mu pouze spacák, ve kterém tráví jedny z nejkrásnějších chvil životních pod nebem hvězdným.Zpíval v hudebně naučném tanečním souboru Vaškův Věšák, kde všestranně rozvíjel svého ducha punkového.
Když mu do spacáku múza vleze, dějí se pak různé věci umělecké…

Režie:

1/ Divadlo Plyšového Medvídka
Nick Cave: SALOME (1996)
Ladislav Klíma: DIOS (1997)
M. Dlab / K.Popel : FIKCE BRNO (2012)
M.Dlab : JEŽEK A SNĚHULÁK (2012)
L.Klíma: EDGAR (2012)
2/ Severomoravské divadlo Šumperk
Samostatné režie :
Jiří Schamberger: ZASE TY VÁNOCE! (1997)
Ladislav Klíma: EDGAR (1999)
V, Čtvrtek / K,Popel : RUMCAJS (2011)
Pomocné režie:
F. X. Šamberk: PALACKÉHO TŘÍDA 27 (režie L. Pešek)
Edmund Rostand: CYRANO Z BERGERACU (režie J. Janeček)
D.Spanlangová, P.Sýkora a K.Popel: POHÁDKY OVČÍ BABIČKY (2012)

3/ Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění DIVADLO MANDRAGORA / (2000-2012)
A. P. Čechov: RACEK
B. Thomas Berndhard: PŘED PENZÍ
Elfriede Jelinek: MILOVNICE
Leonid Něžnyj: PÁDNÝ DŮVOD
A. Goldflam: DÁMSKÁ ŠATNA
Kolektiv autorů: CO JE V DOMĚ, TO JE O MNĚ
W. Shakespeare a kolektiv : ROMEO A JULIE- komedie dell arte (2007)
F. Bruckner : CHOROBY MLÁDÍ (2012)

4/ Divadlo HROMADNÁ PROCHÁZKA v Prostějově (1999-2001)
A. S. Puškin: O CARU SALTÁNOVI A JEHO SYNOVI
Antoine de Saint-Exupéry: MALÝ PRINC
Daniil Charms: STAŘENA
čejenská legenda: O MUŽI, KTERÝ ŠEL ZA SLUNCEM
lidová pohádka: PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (hra pro herce a maňásky)
Franz Kafka: NEZVĚSTNÝ
K. H. Mácha: MÁJ

5/ Západočeské divadlo v Chebu (2001- 2008)
P. P. Procházka: DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
P. P. Procházka: POVĚSTI STARÉHO MĚSTA CHEBSKÉHO
František Hrubín: LEŠANSKÉ JESLIČKY
P.P.Procházka: DOBRODRUŽSTVÍ SINDIBÁDA MOŘEPLAVCE

6/ Malé divadlo a posléze Loutkohra Jihočeského divadla v Českých Budějovicích (2002-2011)
Václav Havel: VERNISÁŽ (2002)
P.P. Procházka: PARAMISA - romské pohádky
Maurice Maeterlinck: MODRÝ PTÁK
P. P. Procházka: ČIČKO VAČKO - bulharské pohádky
Paul Ash Wolker: BILL BULL aneb West City Kabaret
R.L. Stevenson: OSTROV POKLADŮ
K.J. Erben: KYTICE
P.P. Procházka: TEN NÁŠ BETLÉM
J. Jianků a Z. Jecelín: CESTA KOLEM SVĚTA Otáčivé hlediště v Českém Krumlově (2008)
F. Hrubín: O VELIKÉ ŘEPĚ a jiné pohádky ze ŠPALÍČKU (2008)
Jack London : BÍLÝ TESÁK (2009)
K. Popel : ŽÁBA CAREVNA (2010)
K.Popel : TADY JE KRAKONOŠOVO! (2011)

7/ Divadlo Polárka Brno
V. Čtvrtek/ J. Martínková: TRAMPOTY KOMINÍKA VALENTY (2002)
Ray Bradbury: MARŤANSKÁ KRONIKA (2009)
Arnošt Goldflam : STANDA A DŮM HRUZY (2010)
K. Popel / M. Buzzi : HUDBA V ČECHÁCH, ČEŠI V HUDBĚ (2010)
K. Čapek / B.Krchňáková / K.Popel : Z JEDNÉ I DRUHÉ KAPSY (2010)
V. Čtvrtek / L. Votava / K.Popel : DOBRODRUŽSTVÍ PIRÁTA KOLÍSKA (2011)

8/ Divadlo Komedie Praha (2002)
Mark O´ Rowe: MADE IN CHINA

9/ Městské divadlo Zlín (2005- 2008)
J. Suchý: ELEKTRICKÁ PUMA
A. Goldflam: MATYLDA A EMÍLIE
Emilio Salgari- P.P.Procházka: SANDOKAN

10/ Malá scéna Zlín (2007 - 2010)
А. Stroganov : ORNITOLOGIE
L. Fuks a K. Popel : SPALOVAČ MRTVOL (2009)
L. Smoček : PODIVNÉ ODPOLEDNE DOKTORA ZVONKA BURKEHO

11) Divadlo Tramtárie Olomouc ( 2007- 2011)
W. Shakespeare: OTHELLO (2007)
B. Vaculová : PSÍ HŘBITOV
K.Popel a M. Dlab: TERMINÁTOR A JÁ
L.Kracík a K.Popel: NIKITA! (brutální) (2011)

12) Valašské národní divadlo (2009)
Vladimír Fekar: TENKRÁT NA ZABÍJAČCE

13) Vajanova divadelní společnost
L. Chaumar: MAFIE A CITY (2012)