Program

18.03.2019 08:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Zlín, Za Školou 570
školní představení
18.03.2019 10:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Zlín, U Dřevnice 206
školní představení
19.03.2019 08:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Zlín, Nad Ovčírnou V 1591/ 12
školní představení
19.03.2019 10:15
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Otrokovice, Jana Žižky 1356
školní představení
20.03.2019 09:30
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Bělotín, Bělotín 2
školní představení
21.03.2019 09:30
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Olomouc, Husitská 19
školní představení
22.03.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Brno, Horníkova 1
školní představení
25.03.2019 09:30
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Brno, Božetěchova 65
školní představení
26.03.2019 09:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Brno, ulice Kosmonautů 2
školní představení
27.03.2019 08:30
K. Popel
Malý Marťan
Malá scéna Zlín, Štefánikova 2987
školní představení
27.03.2019 10:00
K. Popel
Malý Marťan
Malá scéna Zlín, Štefánikova 2987
školní představení
28.03.2019 09:00
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
MŠ Břest, Břest 227
školní představení
29.03.2019 09:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Olomouc, Gorazdovo náměstí 1
školní představení
01.04.2019 08:30
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Loštice, Trávník 595/8
školní představení
01.04.2019 09:30
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Loštice, Trávník 595/8
školní představení
02.04.2019 09:30
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Brno,Chodská 15
školní představení
03.04.2019 09:00
K. Čapek a K. Popel
Policejní pohádka
MŠ Hvězdička, Šlapanice, Masarykovo nám.1664/6
školní představení
05.04.2019 09:00
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Přerov, Optiky 2714/14
školní představení
08.04.2019 10:00
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Plumlov, Na Stráži 512
školní představení
09.04.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Olomučany 10, 67903
školní představení
10.04.2019 09:30
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Olešnice, Veselská 532
školní představení
11.04.2019 08:30
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Ostrov u Macochy 363
školní představení
12.04.2019 09:30
V. Kracík
Ostrov odpadků
ScioŠkola Frýdek-Místek
školní představení
15.04.2019 09:00
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Brno, Slavíčkova 1
školní představení
16.04.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Kroměříž, Mánesova 3766
školní představení
16.04.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Kroměříž, Mánesova 3766
školní představení
17.04.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Firemní, Olomouc, Gorazdovo nám. 1
školní představení
23.04.2019 09:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
Zdravá anglická MŠ, Nedvězí - Olomouc, Rybniční 3
školní představení


Kontakt

Divadlo plyšového medvídka

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

Lidé

Členové realizačního týmu


Konrád Popel - umělecký šéf, režisér a herec?

Marina Ra - herečka a hudebnice

Miroslav Černý - herec a režisér

Matyáš Dlab – dramaturg

Petra Šustrová - produkční

Radim Toman - dramaturg a režisér

Hosté a čestní hosté


Tereza Štěpánek Chytilová - herečka

Eva Svítková - scénografka

Ondřej Biravský – herec a hudebník

Jan Štěpánek - scénograf a ředitel vesmíru

Vladislav Kracík - režisér a dramatik

Jan Šprinar - herec a klaun

Alfred Texel - herec a budoucí velvyslanec

Jan Jedlinský - herec

Sergej Sanža - herec, režisér a mim

Lukáš Krejčí - herec, hudebník a přítel brouka Pytlíka

Václav Vítek - herec a režisér

Martin Veselý - herec

Lukáš Nábělek - mistr zvuku a světel

Otto Kauppinen - dramaturg

Alžběta Hanzlová - scénografka

Martin Peřina - hudebník

Jaroslav Čermák - scénograf

Edita Kurková - scénografka

Zoja Mikotová - režisérka

Jana Černá - herečka a výtvarnice