Program

13.11.2018 08:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Olomouc, Jílová 41+43
školní představení
13.11.2018 09:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Olomouc, Jílová 41+43
školní představení
14.11.2018 08:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Olomouc, Jílová 41+43
školní představení
14.11.2018 09:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Olomouc, Jílová 41+43
školní představení
15.11.2018 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Přerov, Lešetínská 5
školní představení
16.11.2018 09:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Kobeřice u Brna, Beneška 181
školní představení
19.11.2018 08:30
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Olomouc, Kpt. Nálepky10/346
školní představení
19.11.2018 10:10
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Olomouc,Na Bystřičce 24
školní představení
20.11.2018 09:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Boskovice, Bílkova 19
školní představení
20.11.2018 10:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Boskovice, Bílkova 19
školní představení
21.11.2018 09:30
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Prostějov, Aloise Krále 16
školní představení
22.11.2018 09:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Olomouc, Gorazdovo nám. 1
školní představení
23.11.2018 10:00
K. Popel
Jak vypadá Ježíšek?
MŠ Brno, Elišky Krásnohorské 15
školní představení
24.11.2018 16:00
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
Sborový dům CČSH Betlém, Selská 53, Brno – Maloměřice
představení pro veřejnost
26.11.2018 09:00
K. Popel
Jak vypadá Ježíšek?
MŠ Senice na Hané, Nádražní 350
školní představení
27.11.2018 09:15
K. Popel
Hanácké Betlémek
MŠ Lutín, K Sídlišti 194
školní představení
27.11.2018 10:15
K. Popel
Hanácké Betlémek
MŠ Lutín, K Sídlišti 194
školní představení
28.11.2018 08:30
K. Popel
Jak vypadá Ježíšek?
MŠ Otrokovice, Zahradní 1202
školní představení
28.11.2018 09:30
K. Popel
Jak vypadá Ježíšek?
MŠ Otrokovice, Zahradní 1202
školní představení
29.11.2018 09:00
K. Popel
Jak vypadá Ježíšek?
MŠ Radost, Brno, Michalova 2
školní představení
30.11.2018 09:00
K. Popel
Hanácké Betlémek
MŠ Náměšť na Hané, Zábraní 514
školní představení


Kontakt

Divadlo plyšového medvídka

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

Lidé

Členové realizačního týmu


Konrád Popel - umělecký šéf, režisér a herec?

Marina Ra - herečka a hudebnice

Miroslav Černý - herec a režisér

Matyáš Dlab – dramaturg

Petra Šustrová - produkční

Radim Toman - dramaturg a režisér

Hosté a čestní hosté


Tereza Štěpánek Chytilová - herečka

Eva Svítková - scénografka

Ondřej Biravský – herec a hudebník

Jan Štěpánek - scénograf a ředitel vesmíru

Vladislav Kracík - režisér a dramatik

Jan Šprinar - herec a klaun

Alfred Texel - herec a budoucí velvyslanec

Jan Jedlinský - herec

Sergej Sanža - herec, režisér a mim

Lukáš Krejčí - herec, hudebník a přítel brouka Pytlíka

Václav Vítek - herec a režisér

Martin Veselý - herec

Lukáš Nábělek - mistr zvuku a světel

Otto Kauppinen - dramaturg

Alžběta Hanzlová - scénografka

Martin Peřina - hudebník

Jaroslav Čermák - scénograf

Edita Kurková - scénografka

Zoja Mikotová - režisérka

Jana Černá - herečka a výtvarnice