Program

15.02.2019 09:30
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Zdounky+Zborovice, Zdounky, Kroměřížská 28
školní představení
18.02.2019 09:30
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Ořechov, Komenského 2
školní představení
19.02.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Kroměříž, Štítného 3712/4
školní představení
20.02.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Sluníčko, Šumperk, Šumavská 15
školní představení
21.02.2019 10:00
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Olomučany 10
školní představení
22.02.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
22.02.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
24.02.2019 15:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
Olympia Olomouc
PŘEDSTAVENÍ PRO VEŘEJNOST
25.02.2019 09:15
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Lutín, K Sídlišti 194
školní představení
25.02.2019 10:15
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Lutín, K Sídlišti 194
školní představení
26.02.2019 09:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Klíček, Hranice, Struhlovsko 1432
školní představení
26.02.2019 10:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Klíček, Hranice, Struhlovsko 1432
školní představení
27.02.2019 10:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Prostějov, Al, Krále16
školní představení
28.02.2019 09:00
K. Popel
O štěstí
MŠ Kojetín, Hanusíkova 10
školní představení
28.02.2019 10:15
K. Popel
O štěstí
MŠ Kojetín, Masarykovo nám. 52
školní představení
01.03.2019 09:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Včelka, Líšná 73
školní představení
05.03.2019 09:00
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Drnovice, Drnovice 201
školní představení
06.03.2019 09:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Tišnov, Na rybníčku 1700
školní představení
06.03.2019 10:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Tišnov, Na rybníčku 1700
školní představení
07.03.2019 08:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Ostrov u Macochy 363
školní představení
08.03.2019 09:00
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
MŠ Vyškov, Sochorova 588/13a
školní představení
10.03.2019 16:00
K. Popel
Malý Marťan
Šantovka, Olomouc
PŘEDSTAVENÍ PRO VEŘEJNOST
11.03.2019 10:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Family, Brno, Mazourova 2
školní představení
12.03.2019 09:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Ptení, Ptení 31
školní představení
13.03.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Jana Železného, Prostějov, Sídliště svobody 24/79
školní představení
13.03.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Jana Železného, Prostějov, Sídliště svobody 24/79
školní představení
14.03.2019 09:00
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Ohrozim, Ohrozim 58
školní představení
15.03.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Brno, Dubová 2
školní představení
15.03.2019 10:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Brno, Dubová 2
školní představení


Kontakt

Divadlo plyšového medvídka

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

Lidé



Konrád Popel - umělecký šéf, režisér a herec?

Tak dlouho pracoval jako osvětlovač, jevištní technik a náborový pracovník zlínského Městského divadla, až do chvíle jeho první režie Klímovy hry ,,Dios“, která ho téměř raketově vystřelila, do zářného nebe Severomoravského divadla šumperského, kde dva roky působil jako herec s jednou samostatnou režií v sezoně divadelní.

Pak s týmem výkonných a talentovaných činoherních dobrodruhů, založil soukromé profesionální divadlo Hromadná procházka v Prostějově, kde se spolu s kolegy na život a na smrt, Pavlem Hromádkou a Pavlem Petrem Procházkou, podílet se začal na uměleckém provozu tohoto uskupení.Pohostinsky režíruje na území bývalé Rakousko- Uherské monarchie a několik let byl kmenovým režisérem Loutkohry Jihočeského divadla ve městě, kde i Josef Švejk chvíli přebýval.
Dvě sezony umělecky šéfoval brněnskému divadlu Polárka.
Býval majitelem spacáku, depresí a porcelánové dýmky. Zůstal mu pouze spacák, ve kterém tráví jedny z nejkrásnějších chvil životních pod nebem hvězdným.Zpíval v hudebně naučném tanečním souboru Vaškův Věšák, kde všestranně rozvíjel svého ducha punkového.
Když mu do spacáku múza vleze, dějí se pak různé věci umělecké…

Režie:

1/ Divadlo Plyšového Medvídka
Nick Cave: SALOME (1996)
Ladislav Klíma: DIOS (1997)
M. Dlab / K.Popel : FIKCE BRNO (2012)
M.Dlab : JEŽEK A SNĚHULÁK (2012)
L.Klíma: EDGAR (2012)
2/ Severomoravské divadlo Šumperk
Samostatné režie :
Jiří Schamberger: ZASE TY VÁNOCE! (1997)
Ladislav Klíma: EDGAR (1999)
V, Čtvrtek / K,Popel : RUMCAJS (2011)
Pomocné režie:
F. X. Šamberk: PALACKÉHO TŘÍDA 27 (režie L. Pešek)
Edmund Rostand: CYRANO Z BERGERACU (režie J. Janeček)
D.Spanlangová, P.Sýkora a K.Popel: POHÁDKY OVČÍ BABIČKY (2012)

3/ Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění DIVADLO MANDRAGORA / (2000-2012)
A. P. Čechov: RACEK
B. Thomas Berndhard: PŘED PENZÍ
Elfriede Jelinek: MILOVNICE
Leonid Něžnyj: PÁDNÝ DŮVOD
A. Goldflam: DÁMSKÁ ŠATNA
Kolektiv autorů: CO JE V DOMĚ, TO JE O MNĚ
W. Shakespeare a kolektiv : ROMEO A JULIE- komedie dell arte (2007)
F. Bruckner : CHOROBY MLÁDÍ (2012)

4/ Divadlo HROMADNÁ PROCHÁZKA v Prostějově (1999-2001)
A. S. Puškin: O CARU SALTÁNOVI A JEHO SYNOVI
Antoine de Saint-Exupéry: MALÝ PRINC
Daniil Charms: STAŘENA
čejenská legenda: O MUŽI, KTERÝ ŠEL ZA SLUNCEM
lidová pohádka: PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (hra pro herce a maňásky)
Franz Kafka: NEZVĚSTNÝ
K. H. Mácha: MÁJ

5/ Západočeské divadlo v Chebu (2001- 2008)
P. P. Procházka: DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
P. P. Procházka: POVĚSTI STARÉHO MĚSTA CHEBSKÉHO
František Hrubín: LEŠANSKÉ JESLIČKY
P.P.Procházka: DOBRODRUŽSTVÍ SINDIBÁDA MOŘEPLAVCE

6/ Malé divadlo a posléze Loutkohra Jihočeského divadla v Českých Budějovicích (2002-2011)
Václav Havel: VERNISÁŽ (2002)
P.P. Procházka: PARAMISA - romské pohádky
Maurice Maeterlinck: MODRÝ PTÁK
P. P. Procházka: ČIČKO VAČKO - bulharské pohádky
Paul Ash Wolker: BILL BULL aneb West City Kabaret
R.L. Stevenson: OSTROV POKLADŮ
K.J. Erben: KYTICE
P.P. Procházka: TEN NÁŠ BETLÉM
J. Jianků a Z. Jecelín: CESTA KOLEM SVĚTA Otáčivé hlediště v Českém Krumlově (2008)
F. Hrubín: O VELIKÉ ŘEPĚ a jiné pohádky ze ŠPALÍČKU (2008)
Jack London : BÍLÝ TESÁK (2009)
K. Popel : ŽÁBA CAREVNA (2010)
K.Popel : TADY JE KRAKONOŠOVO! (2011)

7/ Divadlo Polárka Brno
V. Čtvrtek/ J. Martínková: TRAMPOTY KOMINÍKA VALENTY (2002)
Ray Bradbury: MARŤANSKÁ KRONIKA (2009)
Arnošt Goldflam : STANDA A DŮM HRUZY (2010)
K. Popel / M. Buzzi : HUDBA V ČECHÁCH, ČEŠI V HUDBĚ (2010)
K. Čapek / B.Krchňáková / K.Popel : Z JEDNÉ I DRUHÉ KAPSY (2010)
V. Čtvrtek / L. Votava / K.Popel : DOBRODRUŽSTVÍ PIRÁTA KOLÍSKA (2011)

8/ Divadlo Komedie Praha (2002)
Mark O´ Rowe: MADE IN CHINA

9/ Městské divadlo Zlín (2005- 2008)
J. Suchý: ELEKTRICKÁ PUMA
A. Goldflam: MATYLDA A EMÍLIE
Emilio Salgari- P.P.Procházka: SANDOKAN

10/ Malá scéna Zlín (2007 - 2010)
А. Stroganov : ORNITOLOGIE
L. Fuks a K. Popel : SPALOVAČ MRTVOL (2009)
L. Smoček : PODIVNÉ ODPOLEDNE DOKTORA ZVONKA BURKEHO

11) Divadlo Tramtárie Olomouc ( 2007- 2011)
W. Shakespeare: OTHELLO (2007)
B. Vaculová : PSÍ HŘBITOV
K.Popel a M. Dlab: TERMINÁTOR A JÁ
L.Kracík a K.Popel: NIKITA! (brutální) (2011)

12) Valašské národní divadlo (2009)
Vladimír Fekar: TENKRÁT NA ZABÍJAČCE

13) Vajanova divadelní společnost
L. Chaumar: MAFIE A CITY (2012)