Program

15.02.2019 09:30
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Zdounky+Zborovice, Zdounky, Kroměřížská 28
školní představení
18.02.2019 09:30
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Ořechov, Komenského 2
školní představení
19.02.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Kroměříž, Štítného 3712/4
školní představení
20.02.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků
MŠ Sluníčko, Šumperk, Šumavská 15
školní představení
21.02.2019 10:00
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Olomučany 10
školní představení
22.02.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
22.02.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Veselá školka, Šumperk, Priezvidská 1
školní představení
24.02.2019 15:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
Olympia Olomouc
PŘEDSTAVENÍ PRO VEŘEJNOST
25.02.2019 09:15
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Lutín, K Sídlišti 194
školní představení
25.02.2019 10:15
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Lutín, K Sídlišti 194
školní představení
26.02.2019 09:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Klíček, Hranice, Struhlovsko 1432
školní představení
26.02.2019 10:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Klíček, Hranice, Struhlovsko 1432
školní představení
27.02.2019 10:00
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Prostějov, Al, Krále16
školní představení
28.02.2019 09:00
K. Popel
O štěstí
MŠ Kojetín, Hanusíkova 10
školní představení
28.02.2019 10:15
K. Popel
O štěstí
MŠ Kojetín, Masarykovo nám. 52
školní představení
01.03.2019 09:00
K. Popel
Pravidla neslušného chování
MŠ Včelka, Líšná 73
školní představení
05.03.2019 09:00
K. Popel
Malý Marťan
MŠ Drnovice, Drnovice 201
školní představení
06.03.2019 09:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Tišnov, Na rybníčku 1700
školní představení
06.03.2019 10:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Tišnov, Na rybníčku 1700
školní představení
07.03.2019 08:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Ostrov u Macochy 363
školní představení
08.03.2019 09:00
J. V. Sládek a V. Kracík
KŘIŠTÁLOVÁ STUDÁNKA aneb Cirkus Sládek
MŠ Vyškov, Sochorova 588/13a
školní představení
10.03.2019 16:00
K. Popel
Malý Marťan
Šantovka, Olomouc
PŘEDSTAVENÍ PRO VEŘEJNOST
11.03.2019 10:00
K. Popel
O zlobivé notě
MŠ Family, Brno, Mazourova 2
školní představení
12.03.2019 09:30
K. Popel
Pohádky z ledničky
MŠ Ptení, Ptení 31
školní představení
13.03.2019 09:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Jana Železného, Prostějov, Sídliště svobody 24/79
školní představení
13.03.2019 10:00
V. Kracík
Ostrov odpadků II.
MŠ Jana Železného, Prostějov, Sídliště svobody 24/79
školní představení
14.03.2019 09:00
V. Kracík
Pozor zebra!
MŠ Ohrozim, Ohrozim 58
školní představení
15.03.2019 09:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Brno, Dubová 2
školní představení
15.03.2019 10:00
M. Dlab
Ježek a Sněhulák
MŠ Brno, Dubová 2
školní představení


Kontakt

Divadlo plyšového medvídka

produkce, zájezdy,
školní představení

Petra Šustrová
tel.: 776 717 755
produkce@divadloplysovehomedvidka.cz

umělecký šéf
Konrád Popel
tel.: 776 144 074
popel@divadloplysovehomedvidka.cz

FACEBOOK

TOPlist

Lidé



Jan Štěpánek - scénograf a ředitel vesmíru